EasyDNNNews

کالای خواب بیمارستانی

کالای خواب بیمارستانی

استفاده از تشک به خصوص تشک خوشخواب یکی از راه‌های داشتن خواب خوب و آرام در افراد است. امروزه با روی کار آمدن انواع تشک در طرح‌های مختلف هر کس با توجه به سلیقه و وضعیت جسمانی خود می‌تواند تشکی را مطابق با نیازهای خود انتخاب نماید. نکته بسیار مهمی که بسیاری از افراد آن را هنگام خرید تشک نادیده می‌گیرند سلامت جسمانی است.

کالای خواب بیمار

 امروزه تولیدکنندگان تشک‌های خوشخواب با روی آوردن به طراحی و تولید تشک‌های مناسب بیماران قدم مهمی در بهبود شرایط بیماران برداشته اند. پس یادمان باشد در هنگام انتخاب تشک وضعیت جسمانی و سلامتی افراد باید در این انتخاب دخیل باشد. اگر قرار است برای یک فرد بیمار که وقت بیشتری را در رختخواب می‌گذراند تشک انتخاب نمایید بهتر است از تشک‌های مخصوص بیماران که با اصطلاح تشک‌های بیمارستانی شناخته می‌شوند انتخاب نمایید. این گونه تشک‌ها به گونه ای طراحی شده اند که با ایجاد تغییراتی در سطح خود باعث ایجاد گردش خون در بدن بیماران شده و مانع از ایجاد خواب رفتگی اعضای بدن و بیماری زخم بستر می‌شود. نوع بیماری و میزان ماندن افراد در رختخواب در نوع تشک بیمارستانی نقش خواهد داشت کسانی که از دیسک کمر یا ناراحتی‌های ستون فقرات رنج می‌برند لازم است به دنبال خرید تشک مناسب برای کمر درد و دیسک کمر باشند و کسانی که زمان‌های طولانی را در رختخواب می‌گذرانند یا دچار آسیب‌های حسی و حرکتی هستند لازم است از تشک‌های موج دار استفاده نمایند که باعث ایجاد گردش خون و جلوگیری از زخم بستر در آنها می‌گردد.

کالای خواب بیمارستانی

کالای خواب در بیمارستان‌ها یکی از مهمترین وسایل ممکن است که می‌تواند کمک بسیاری به بهبود شرایط بیماران نماید. مهم ترین کالای خواب مورد استفاده در بیمارستان‌ها، شامل تشک بیمارستانی و روتختی بیمارستانی می‌شود. هر کدام از این اقلام انواع و اقسام مختلفی دارند که بر اساس نوع بیمار و بیماری آن باید مورد استفاده قرار گیرند.

تشک خواب بیمارستانی

بیماران مختلف به خصوص بیماران و معلولان جسمی حرکتی که توانایی جابه جایی ندارند و یا با توجه به نوع بیماری نیاز به استراحت مداوم دارند لازم است که از بستر مناسبی برای خواب و استراحت استفاده نمایند. این بیماران برخلاف انسان‌های معمولی که یک سوم روز خود را در خواب می‌گذارنند تقریبا تمام روزشان را در تخت می‌گذرانند تا بهبودی کامل حاصل نمایند. برخی از این افراد هرگز توانایی برخاستن از تخت را ندارند، این گونه بیماران نیازمند تشکی هستند که مانع از به خواب رفتگی و خشکی بدنشان گردد، زیرا این مسائل باعث ایجاد مشکلات بزرگتری در آنها مانند زخم بستر می‌گردد. تشک خواب چرخاننده یکی از انواع تشک‌های خوشخواب بیمارستانی است که بدون نیاز به پرستار بیماران و معلولان جسمی حرکتی را در جای خود می‌چرخاند. تشک‌های آبی، تشک‌های سیلیکونی و تشک‌های هوا نیز نوع دیگری از تشک‌های خواب بیمارستانی هستند که باعث جلوگیری از آب آوردن ریه‌های بیماران و تامین رطوبت بدن آنها می‌گردد.

روتختی بیمارستانی

به طور کل روتختی‌هایی که در منزل استفاده می‌شوند به لحاظ زیبایی کاربرد بیشتری دارند و بیشتر طرح و رنگ آنها مد نظر می‌باشد، اما در روتختی‌های بیمارستانی قضیه کاملا متفاوت است و به جای جنبه زیبایی، جنبه کاربردی روتختی مهمتر است. این روتختی‌ها لازم است از کیفیت بالایی برخودار باشند که شستشوی مدام آنها آسیبی به آنها وارد نگردد. علاوه بر آن الیاف به کار رفته در آن باکتری‌ها و ویروس‌های ناقل بیماری را در خود نگه ندارد و شستشو آنها راحت باشد.

کالای خواب بیمارستانی ایران مترس

در سالهای اخیر تولیدکنندگان در عرصه تولید تشک‌های مناسب بیمارستان‌ها قدم‌های مهمی برداشته اند یکی از این تولیدکنندگان شرکت ایران مترس است که اقدام به تولید انواع کالای خواب بیمارستانی جهت رفاه حال بیماران عزیز در بیمارستان‌ها نموده است. شما می توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان ایران مترس بهترین انتخاب را برای بیماران خود داشته باشید.


 


اکنون می توانید خرید آنلاین انجام دهید

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید