EasyDNNNews

تشک مهمان و تشک مسافرتی

تشک مهمان و تشک مسافرتی

استفاده از تشک‌های تولید شده توسط تولیدکنندگان کالای خواب امرو طرفداران بسیاری یافته است. امروزه کمتر کسی وجود دارد که از تشک‌های تولید شده در بازار استفاده نکند. یکی از مهمترین تشک‌ها که توسط افراد انتخاب می‌شود تشک‌های مسافرتی یا تشک‌های مهمان هستند که بیشتر در ابعاد یک نفره طراحی گردیده اند. اینگونه تشک‌ها در انواع و اقسام مدل‌ها و جنس و رنگ متفاوت تهیه می‌شوند.

ابعاد تشک سفری

تشک سفری با استفاده از ابر مخصوص طبی تولید می‌شود و بسیار سبک است. اینگونه تشک‌ها مناسب مسافرت‌ها یا استفاده از آنها برای میهمان می‌باشد. ابعاد مرسوم تشک مهمان 200 سانتی متر در 90 سانتی متر است که از ضخامت چند سانتی متر تا 10 سانتی متر را در بر می‌گیرد. این تشک‌ها به دلیل سبک بودن به راحتی قابل جا به جایی هستند، وزن تقریبی آنها در حدود 2 کیلو گرم می‌باشد. علاوه برآن اینگونه تشک‌ها به راحتی جمع می‌گردند و جای زیادی را اشغال نمی‌کنند.
تشک‌های سفری به تشک‌های طبی سفری نیز مشهور هستند. این تشک‌هامحافظ ستون فقرات هستند و از ابتلا به کمر درد نیز جلوگیری می‌نمایند. به طور معمول تشک‌های سفری از پارچه‌های ضد حساسیت ساخته شده اند که قابلیت ضد رطوبت بودن نیز به آن افزوده شده است.
تشک‌های طبی مسافرتی را به راحتی می‌توان شست. پارچه این گونه تشک‌ها از الیاف با کیفیت قابل شستشو است که در اثر شستن مداوم آسیبی نخواهد دید. تشک‌های مهمان صنعتی نسبت به تشک‌های سنتی سبک تر و کم جا تر هستند و به طور معمول دارای کیف تشک هستند که با قرار دادن تشک در آن می‌توان آن را در هر جایی قرار داد.

قیمت تشک سفری

تشک‌های مهمان یا همان تشک‌های سفری امروزه توسط تمامی برندهای تولید تشک خوشخواب عرضه می‌گردند. به صرفه بودن خرید اینگونه تشک‌ها نسبت به سایر تشک‌ها برای باعث شده است متقاضیان خرید اینگونه تشک‌ها روز به روز افزایش پیدا کنند. قیمت تشک مهمان رابطه مستقیمی با جنس و کیفیت آن دارد هر چه جنس و الیاف به کار رفته در یک تشک مرغوب تر باشد به همان میزان قیمت آن نیز نسبت به سایر تشک‌ها بیشتر خواهد بود. 

تشک سفری دونفره

تشک‌های سفری به طور کل در نوع یک نفره تولید و عرضه می‌گردد اما نوع دونفره تشک سفری نیز به بازار عرضه می شود. این تشک‌ها به دلیل جای زیادی که اشغال می‌کنند کمتر مورد پسند هستند.
از تشک‌های سفری می‌توان بر روی تشک‌های سخت اسفنجی نیز برای کاهش سفتی این تشک‌ها استفاده کرد. در برخی مواقع افراد اقدام به خرید تشک طبی می‌نمایند که بسیار سفت و ناراحت کننده است. تعویض اینگونه تشک‌های کار راحتی نیست در نتیجه می‌توانید از تشک‌های مسافرتی بر روی آنها استفاده نمایید.
تشک‌های مسافرتی یا مهمان اهی به شکل تشک‌های هوشمند نیز طراحی می‌شوند که قابیلت گرم شدن با استفاده از برق را دارند. اینگونه تشک‌ها در نوع ماساژور نیز عرضه شده اند که مشکلات ناشی از دردهای عضلانی و دیسک کمر را با کمک گرما از بین می‌برند. از اینگونه تشک‌ها برای افراد بیماری که دائما بر روی تخت قرار دارند و امکان ابتلا به زخم بستر را نیز دارند استفاده می‌شود. تشک ماساژور یا تشک برقی با ایجاد جریان‌های گرما باعث افزایش گردش خون افراد بدون حرکت می‌شوند.

تشک‌های مسافرتی مناسب چه کسانی است؟

به طور کل از تشک‌های مهمان یا سفری در مسافرت‌ها استفاده می‌شود یا افرادی که در خانه خود فضای کافی برای تشک‌های خوشخواب یا تشک‌های سنتی سنگین را ندارند.


 


اکنون می توانید خرید آنلاین انجام دهید

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید