EasyDNNNews

تشک بیوریتیمک چیست؟

تشک بیوریتیمک چیست؟

شاید شما هم به هنگام خرید تشک خوشخواب با اصطلاح تشک طبی بیوریتیمک مواجه شده باشید، نسل جدیدی از تشک های خوشخواب که به دلیل تاثیر مثبت آنها بر خلق و خو، خواب و سلامتی افراد روز به روز علاقمندان بیشتری پیدا می کند و عرضه آن در بازار در حال افزایش است. خوشخواب بیوریتیمک دارای ویژگی های زیادی می باشد که به درمان افراد دچار اختلالات خواب کمک بسیاری می نماید.

تشک بیوریتیمک چیست و چه کاربردی دارد؟

بیوریتیمک در لغت به معنای هر الگوی تکراری فیزیکی، احساسی و ادراکی است که بر رفتار انسان تاثیر می گذارد و در فارسی به عنوان زیست آهنگ شناخته می شود.
حتما تجربه کرده اید که برخی مواقع از خواب که بیدار می شوید دارای انرژی زیادی هستید که تاثیر مثبتی بر روی حال، خلق و خو و انجام کارهایتان می گذارد.  بیوریتم به این سلسله اتفافات اشاره دارد و معتقد است دلیل تمامی حس و حال های شما در صبح به نوع کارکرد درونی بدنتان در شب مربوط می شود. محققان صنعت ساخت تشک با تکیه بر این قانون و در نظر گرفتن چرخه های درونی بدن که شامل چرخه های جسمانی، چرخه های احساسی و چرخه های فکری و ذهنی می شود اقدام به ساخت تشک هایی برای افزایش کیفیت خواب افراد نموده اند.

تشک بیوریتیمک

تشک‌های بیوریتیمک به گونه ای طراحی شده اند که از خود انرژی ساطع می کنند. انرژی این تشک ها حاصل از سنگ های معدنی است که سبب کاهش تنش و استرس های روزمره به هنگام خواب می شود. کاهش اینگونه مسائل باعث کمتر شدن اختلالات خواب در فرد می گردد و پس از مدتی به طور کل این اختلالات ناپدیده می شوند. در واقع خوشخواب طبی بیوریتیمک عملکرد سیستم داخلی بدن را تنظیم می نماید و نتیجه آن خواب انسان بهتر و باکیفیت‌تر خواهد شد، زمانی که فرد از خواب خوب و مفیدی بهره‌مند گردد متعاقبا روز با نشاطی را آغاز خواهد نمود و این شادی و نشاط بر تمام زندگی او تاثیر خواهد گذاشت.
تشک های بیوریتیمک در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردند و جزو گزینه های پرفروش‌ترین تشک‌ها هستند که استانداردهای لازم را برای داشتن یک خواب مفید برای افراد فراهم می آورد. تشک بیوریتمیک در دو نوع بیوریتیمیک یک نفره و بیوریتمیک دونفره در بازار موجود است.

فواید تشک بیوریتمیک

تشک های بیوریتمیک گزینه مفیدی برای تقویت بخش های مختلف ارتباطی بدن هستند که باعث ایجاد نشاط و شادابی پس از خواب می گردند. استفاده از تشک بیوریتمیک در افراد دچار اختلال خواب ناشی از استرس و دردهای عضلانی باعث تنظیم تپش قلب و کاهش تنش جسمانی افراد شده که این کاهش تنش منجر به کاهش تنش های عصبی نیز می گردد.

تشک بیوریتمیک پس از مدتی باعث درمان حرکت کردن در خواب، تکان های شدید در خواب، صحبت کردن در خواب، هراس خوابی و ... می‌شود. پژوهشگران حوزه سلامت استفاده از اینگونه تشک ها را برای همه افراد توصیه می نمایند و معتقدند تشک های بیوریتمیک نیاز افراد به قرص های خواب آور و آرام بخش را تا حد زیادی کاهش می دهد.


اکنون می توانید خرید آنلاین انجام دهید

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید