EasyDNNNews

بهترین تشک خوشخواب

بهترین تشک خوشخواب

کیفیت تشک 

خواب یکی از مهمترین نیازهای زندگی انسان است. از آنجایی که هر انسانی بیش از یک سوم زندگی خود را در خواب می‌گذراند، رسیدگی به ملزومات خواب شاید بیشتر از سایر نیازهای بدن انسان در الویت باشد. یک خواب راحت و خوب می‌تواند باعث ایجاد حس زندگی و طراوات در افراد شود. امروزه علم پزشکی ثابت کرده است که استفاده از تشک‌های غیراستاندارد و بی کیفیت می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری را به ستون فقرات بدن انسان وارد نماید.

کسانی که به دنبال خرید تشک خوشخواب هستند لازم است به دنبا بهترین تشک خوشخواب باشند. این افراد باید توجه نمایند که ارزان بودن تشک خوشخواب نشانه بی کیفیت بودن کالا می‌باشد و این بی کیفیت بودن در نیاز مهمی همچون خواب به صلاح آنها نیست. کسانی که اقدام به خرید تشک‌های ارزان می‌نمایند متاسفانه ضرر زیادی را در درازمدت برای بدن خود به بار خواهند آورد. استفاده از تشک‌های مرغوب و با کیفیت علاوه بر اینکه خواب مفیدی را برای شما به ارمغان می‌آورد از آسیب‌های جسمی و روحی ناشی از بدخواب بودن جلوگیری می‌نماید.

خصوصیات بهترین تشک

یک تشک با کیفیت دارای آیتم های بسیاری است که در اینجا به برخی از آنها اشاره می نماییم. با انتخاب بهترین تشک خوشخواب به خواب خود و اطرافیانتان عمق و لذت بخشید.

استاندارد بودن تشک

یکی از مهمترین اصل‌ها برای تشک‌های خوشخواب با کیفیت استاندارد بودن آنها می‌باشد. توجه به استاندارد بودن کالا امروزه نه تنها در تشک که در همه کالاهایی که خریداری می‌نماییم جزو امور ضروری است. خرید تشک‌های استاندارد به شما تضمین می‌دهد که این تشک حداقل مولفه‌های لازم برای داشتن یک خواب خوب را خواهد داشت.

فنرهای با کیفیت تشک

خرید تشک‌های فنری یا تشک طبی فنری که دارای فنر می‌باشد امروزه بسیار باب شده است. از آنجایی که فنرها به مرور بر اثر استفاده ارتجاع خود را از دست می‌دهند در نتیجه در انتخاب تشک فنری باید از نمونه‌هایی که فنرهای با کیفیت دارند استفاده نمایید. این تشک‌ها عمر مفید بیشتری خواهند داشت و علاوه بر آن فنرهای آن بر اثر فرسودگی باعث اذیت و آزار شما نخواهند شد.

تراکم مناسب اسفنج تشک

در تشک‌های طبی و طبی فنری از اسفنج‌های متراکم استفاده می‌شود. هرچه تراکم این اسفنج‌ها بیشتر باشد، کیفیت آن بالاتر خواهد بود. اینگونه تشک‌ها دیر تر دچار آسیب می‌شوند. اگر کیفیت اسفنج تشک خوب نباشد تشک مدتی پس از استفاده دچار پستی و بلندی‌های آزار دهنده ای می‌شود.

توجه داشته باشید که امروزه برخی از تولیدی‌های غیرمجاز با استفاده از یونولیت تشک‌هایی را با نام تشک طبی در اختیار خریداران می‌گذارند. اینگونه تشک‌ها از استانداردهای لازم برای داشتن یک خواب خوب برخودار نیستند و آسیب جدی را به آناتومی بدن وارد می‌کنند.

پارچه و دوخت مناسب تشک

دوخت روکش تشک از مهمترین نشانه‌های کیفیت تشک می‌باشد. هر چه دوخت ریزتر و با نخ بهتری انجام شده باشد به همان میزان احتمال شکافتن و فرسودگی آن کمتر خواهد شد. علاوه بر دوخت استفاده از پارچه‌های با کیفیت در روکش تشک نیز یکی دیگر از نشانه‌های با کیفیت بودن تشک‌ها می‌باشد. پارچه تشک نباید از نوع طرحدار برجسته باشد زیرا پستی و بلندی ایجاد شده در تشک باعث ایجاد ناآرامی در خواب افراد می‌گردد.

ضد آب و ضد حریق بودن تشک

یکی دیگر از نشانه‌های با کیفیت بودن تشک ضد آب و ضد حریق بودن تشک است که معمولا در تشک‌های بسیار با کیفیت با این خصیصه‌ها برخورد خواهیم کرد. ضد آب بودن باعث می‌شود تشک در مجاورت رطوبت و ریختن آب بر روی آن به آسانی آب را جذب نکند. جذب آب به داخل تشک باعث می‌شود تشک دچار فرسودگی شود و گاهی بوی نا به خود می‌گیرد. ضد حریق بودن نیز گزینه دیگری است که می‌تواند کمک بسیاری به نجات افراد از آتش سوزی‌ها نماید.

عمر مفید تشک

آخرین گزینه برای یک تشک با کیفیت و مرغوب عمر مفید آن است. هرچه تشکی که انتخاب می‌کنید از کیفیت بیشتری برخوردار باشد به همان میزان عمر مفید آن نیز بیشتر خواهد بود و در درازمدت با ایجاد فرسودگی به کاهش کیفیت خواب شما منجر نخواهد شد. اگر صبح‌ها خسته از خواب بر می‌خیزید یا دچار دردهای عضلانی هستید بدانید که به احتمال قوی تشک شما عمر مفید خود را از دست داده است.

توجه داشته باشید که عمر مفید تشک‌های با کیفیت نیز بیشتر از 10 سال نخواهد بود و لازم است شما بعد از 10 سال حتما تشک خود را تعویض نمایید.
آنچه که گفته شد شمه ای کوتاه از خصوصیات یک تشک با کیفیت بود. تشک‌های مرغوب خصیصه‌های بسیاری دارند که لازم است افراد با مطالعه صحیح آنها را بیابند و در هنگام خرید به آنها توجه نمایند.

مجموعه ایران مترس به عنوان کی از تولیدکنندگان با سابقه انواع تشک خوشخواب در ایران همواره آماده ارائه مشاوره و آگاهی به شما عزیزان می‌باشد.


 


اکنون می توانید خرید آنلاین انجام دهید

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید