محصوات تشک

 • Order by
 • اولین به آخرین
 • آخرین به اولین
 • حداکثر قیمت
 • حداقل قیمت
 • پیشنهادهای ویژه
 • بیشترین محبوبیت
 • کمترین محبوبیت
 • بیشترین بازدید
 • کمترین بازدید
 • عنوان از الف تا ی
 • عنوان از ی تا الف
 • سازنده از الف تا ی
 • سازنده از ی تا الف
 فقط نمایش کالاهای موجود
 • 24 محصول در هر صفحه
 • 48 محصول در هر صفحه
 • 100 محصول در هر صفحه
 • نمایش همه
Loading...
 • 24 محصول در هر صفحه
 • 48 محصول در هر صفحه
 • 100 محصول در هر صفحه
 • نمایش همه

موردی یافت نشد

EasyDNNNews

تشک داتیس

تشک داتیس یکی از محصولات خواب موجود در بازار است. جهت ساخت این تشک مواد اولیه مناسب و خوب و فناوری روز استفاده شده است. تشک های داتیس در مدل های مختلفی عرضه و تولید می شوند و هر کدام مشخصات مخصوصی دارند. مدل های مختلف این محصول مناسب افراد گوناگونی است و هر کس باید با توجه به شرایط و بودجه خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری کند. در مقاله پیش رو قصد داریم درباره تشک ها به خصوص برند داتیس  DATISبا شما صحبت کنیم. 

انواع تشک از جهت محل کاربرد

تشک ها از جمله تشک داتیس از جهات گوناگون به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند. این محصولات را از نظر مکان قرار گرفتن به دو دسته زمینی و تختخواب تقسیم می کنند. تشک های زمینی که به تشک های میهمان نیز معروف اند برای قرار گفتن روی زمین طراحی می شوند. در گذشته نه چندان دور اکثر مردم در ایران از تشک های زمینی یا سنتی استفاده می کردند. رویه های این محصولات اغلب از پارچه های نخی و ژاکارد است و الیاف آنها به صورت ورقه ای یا کرکره ای در درون آنها قرار می گیرد. 
تشک های سنتی معمولا در سایز یک نفره تولید می شوند و وزن کمی دارند. این نوع محصولات را به راحتی می توان جابجا کرد و همراه خود به مسافرت برد. اغلب مردم این نوع تشک ها را جمع می کنند و در کمد قرار می دهند. تشک های زمینی در سه مدل حجم بالای 10 سانتی متر، ضخامت مدیوم 5 سانتی متر و مسافرتی با حجم بسیار پایین تولید می کنند. محصولاتی که ضخامت پنج سانتی متر دارند را به عنوان تشک میهمان می شناسند. تشک های مسافرتی در اصل الیاف دوخته شده به پارچه هستند و به راحتی حمل و نقل می شوند.
نوع دیگر تشک ها به خوشخواب یا تختخوابی شناخته می شوند که تشک داتیس هم جزو آنها قرار می گیرد. این نوع کالای خواب از جهات مختلف طبقه بندی می شود. که در ادامه به دسته بندی مزاج خوابی می پردازیم.

انواع تشک تختخواب از نظر مزاج خوابی 

تشک داتیس یا هر تشک خوشخواب از نظر مزاج خوابی به سه دسته تقسیم می شود که عبارتند از:

مزاج خوابی سفت به محصولاتی گفته می شود که بدون فنر و کاملا سفت هستند. این نوع تشک ها گزینه مناسبی است جهت افرادی که دچار مشکل در ناحیه کمر و گردن هستند یا تحت عمل جراحی قرار گرفته اند. به این نوع محصولات پد التراپدیک، مدیکال، مدیکال فول التراپدیک و پد پزشکی نیز گفته می شود. 
تشک های مزاج خوابی نرم در مقابل گروه قبلی قرار دارند. این گروه محصولات فنری و نرم هستند و گزینه خوبی برای افراد سبک وزن و بدون مشکلات جسمانی به شمار می روند. در این نوع کالای خواب از رعایت موازین بهداشتی و ارگونومی بدن خبری نیست.
تشک های مزاج خوابی مدیوم یا متوسط برای افرادی با وزن متوسط و بالا بین 70 تا 120 کیلوگرم طراحی می شوند. افرادی که بدون عارضه در گردن و کمر هستند می توانند از این نوع کالای خواب استفاده کنند. استحکام این محصولات بین دو گروه قبلی است و ویژگی التراپدیکی و طبی دارند. اسفنج ریباند، دیواره محکم، پد هوشمند و فنر میکرو در داخل محصولات مذکور وجود دارد. 
تشک داتیس ساخت کجاست؟
حال پس از بررسی انواع تشک ها و صحبت درباره آنها در این بخش به تشک داتیس به طور اختصاصی می پردازیم. این سوال شاید برای بسیاری از افراد مطرح شده باشد که تشک داتیس ساخت کجاست؟ در جواب این سوال باید بگوییم که تشک های داتیس ساخت ایران هستند و از کیفیت مناسبی در بین محصولات داخلی برخوردارند. نمایندگی های متعددی در سراسر کشور برای فروش محصولات داتیس وجود دارد. شرکت داتیس سعی کرده است تا کیفیت تولیدات خود را به محصولات برتر جهان نزدیک کند. 

تشک داتیس خوبه؟

یکی از سوالاتی که در هنگام انتخاب و خرید تشک های داتیس پیش می آید این است که تشک داتیس خوبه؟ این سوال را به طور کلی نمی توان با یک پاسخ جواب داد. زیرا همانطور که گفتیم تشک داتیس مدل های مختلف و کیفیت های متفاوتی دارد. برخی از آنها طبی با فنر منفصل پاکتی و بعضی دیگر طبی فنری متصل نرم هستند. 

انواع مدل تشک داتیس

هر کدام از این محصولات مناسب افراد گوناگونی است. در ادامه به مشخصات برخی از مدل های تشک داتیس می پردازیم.

مدل بانجو پدد داتیس

تشک مدل بانجو پدد طبی فنری نرم است. این محصول فنر میکروسل متصل دارد. نوع ارتوپدیک است و مجهز به کپسول تهویه هوا است. با این کپسول از بوی بد در محصول جلوگیری می شود. دارای لایه ترموفلت است که جهت پخش فشار بدن مورد استفاده قرار می گیرد. مدل بانجو پدد دارای پد ژله ای کامفورت است. پد مذکور فشارهای وارد بر ستون فقرات را از بین می برد و گودی کمر را پوشش می دهد. مموری فوم تشک هوای اطراف را به گردش در می آورد و موجب کاهش خروپف فرد می شود.

مدل رابون تشک DATIS

یکی دیگر از مدل های تشک داتیس مدل رابون است. این محصول هیربدی تمام طبی است. فنر موجود در این مدل منفصل پاکتی بوده و الیاف آن مموری فوم است. انعطاف پذیری تشک به اندازه ای است که از اندام های بدن محافظت کند و فشار روی آنها را بکاهد. ساختار حلزونی کشمیر موجود در تشک داتیس مدل رابون، دمای محصول را کنترل می کند. محصول مورد نظر مجهز به تکنولوژی میکروکپسول است و این تکنولوژی موجب طراوت پوست و کاهش اثر پیری روی آن است. 

مدل رابون تشک داتیس دارای لایه ترموفلت است که موجب پخش فشار وزن بدن فرد در هنگام دراز کشیدن می شود. ارتفاع این محصول 32 سانتی متر است که اندازه خوبی محسوب می شود. 

مدل لیمافورد DATIS

لیمافورد یکی دیگر از مدل های تشک داتیس است. این محصول تمام طبی و بدون فنر است. در مدل لیمافورد سیستم فوم هوشمند یا مموری فوم جایگزین فنر شده است. این سیستم موجب از بین رفتن حالت ارتجاعی محصول شده و فشار را از ستون فقرات حذف کرده است. سیستم مموری فوم هورمون ملاتونین که همان هورمون خواب است را افزایش داده و از طرف دیگر هورمون استرس یا کورتیزول را کاهش می دهد. این امر موجب افزایش کیفیت خواب می شود. 

لایه ترموفلت که یک لایه پخش کننده فشار است در تشک داتیس مدل لیمافورد وجود دارد. لایه مذکور با پخش فشار وزن بدن موجب افزایش طول عمر تشک می شود. این محصول دارای سیستم اکسیژن پلاس است. این سیستم یون های مثبت هوا را دفع می کند. دفع یون های مثبت هوا، کیفیت خواب را افزایش می دهد. انتشار یون و تنظیم ریتم بیولوژیک بدن نیز از خواص تشک مدل لیمافورد است. ضخامت این محصول 35 سانتی متر است که یک ارتفاع خوب به شمار می رود. 

تشک برند DATIS مدل مارتلاتو

مدل مارتلاتو یکی دیگر از تشک های طبی پاکت اسپرینگ است. این محصول مجهز به پد کامفورت بوده و با آن از ستون فقرات محافظت می کند. وجود کپسول تهویه هوا جهت برطرف کردن بوی بد و گردش هوا در اطراف تشک نیز از ویژگی های مدل مارتلاتو است. ساختار حلزونی کشمیر موجود در تشک موجب کنترل دمای سطح تشک می شود و این ویژگی ها همگی به افزایش کیفیت خواب کمک می کنند. هنگامی که فرد روی تشک داتیس مدل مارتلاتو دراز می کشد، تشک هماهنگی و انطباق بالایی با شکل بدن او پیدا می کند. 

این امر موجب حفاظت از اندام های بدن شخص شده و فشارهای وارد بر آنها را کاهش می دهد. ارتفاع تشک داتیس مدل مارتلاتو 35 سانتی متر بوده و این نشانگر کیفیت خوب آن است.

نکات لازم در هنگام انتخاب و خرید تشک داتیس

تشک داتیس و سایر کالاهای خواب در انواع مدل و سایز تولید و عرضه می شوند. به همین دلیل باید برای انتخاب آنها دقت خاصی را به خرج دهیم. برخی از نکات لازم در هنگام انتخاب تشک ها عبارتند از:
شرایط خودتان را در نظر بگیرید. به عنوان مثال میزان استفاده شما از محصول و چگونگی استفاده از آن در انتخاب مهم است. میزان استفاده یک کارمند با بیمار تحت عمل جراحی قرار گرفته متفاوت است. 
وزن، شرایط جسمی خود و مدت زمان استفاده از تشک را در نظر بگیرید. 
تشکی که برای دوست شما مناسب است ممکن است مناسب شما نباشد. بنابران بدون دقت و بررسی محصولی که مناسب دیگران است را انتخاب نکنید. 
رویه تشک را بررسی کنید. پارچه های گردبافت، نخی سوزنی و ژاکارد بهترین رویه های تشک به شمار می روند. 
اسم و مشخصات در دیواره تشک های باکیفیت حک می شود یا با برچسب معتبر چسبانده می شود. 
بسته بندی محصول را بررسی کنید. کالای شما باید به گونه ای بسته بندی شده باشد که به راحتی کثیف یا پاره نشود. 
سایز و ابعاد تشک داتیس را باید متناسب خود و تختخواب انتخاب کنید. تشک های داتیس اندازه های متنوعی دارند که همگی استاندارد هستند.  
سابقه کاری برند تشک را بررسی کنید. اغلب برندهای معتبر و خوب از سابقه بالایی نیز برخوردارند. 

نمایندگی تشک داتیس

تشک داتیس یک محصول پرطرفدار و باکیفیت است. شرکت داتیس به جهت اینکه تولیدات خود را در دسترس و اختیار مردم قرار دهد اقدام به ایجاد نمایندگی های متعددی در سراسر کشور کرده است. به طوری که نمایندگی تشک داتیس در کشور برابر 43 عدد است که عدد قابل توجهی محسوب می شود. به این ترتیب مردم می توانند به راحتی به یکی از نمایندگی های شهر خود مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. البته امکان خرید اینترنتی از طریق سایت داتیس نیز وجود دارد که هزینه های اضافی را حذف می کند.

قیمت تشک دو نفره داتیس

همانطور که گفتیم تشک داتیس در سایزها و ابعاد مختلفی تولید می شود. به همین دلیل قیمت مشخصی برای یک مدل تشک وجود ندارد و محصول با توجه به سایز آن قیمت گذاری می شود. بسیاری از افراد برای اتاق خواب خود نیاز به تشک دو نفره دارند. این افراد می توانند جهت اطلاع از قیمت تشک دو نفره داتیس به سایت های معتبر عرضه و فروش این محصولات مراجعه کنند. پس از مطالعه مشخصات هر محصول، یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنند. 

قیمت تشک داتیس

تشک داتیس به جهت اینکه مدل ها و سایزهای متفاوتی دارد، قیمت هر محصول با دیگری متفاوت است. شما هم اگر قصد خرید یا سفارش محصولات داتیس را دارید می توانید جهت اطلاع از قیمت تشک داتیس به سایت معتبر شرکت مراجعه کنید. در این سایت مشخصات و قیمت محصولات در کنار آنها درج شده است.

فروش اقساطی تشک داتیس

تشک داتیس یکی از کالاهای گران قیمت بازار به حساب می آید و همه خانواده ها نمی توانند هزینه محصولات داتیس را به صورت نقدی پرداخت کنند. به همین جهت برخی از سایت ها و فروشگاه های سطح شهر اقدام به فروش اقساطی تشک داتیس کرده اند. به این ترتیب برخی از خانواده های کم درآمد نیز می توانند از مزایای محصولات داتیس بهره مند شوند. داتیس یکی از برندهای کالای خواب باکیفیت کشور است. تشک های داتیس در مدل ها و سایزهای مختلفی طراحی و تولید می شوند و هر کدام ویژگی های خاصی دارند. 

 

سایر محصولات : 

تشک طبی

تشک فنری

تشک رویا

تشک یونیک

تشک دکتر سولز

تشک مموری فوم

باکس تخت خواب

بالش مموری فوم

بالش خوشخواب

لحاف و محافظ خوشخواب

تشک رویال

تشک برن

تشک زست

تشک زنیت

تشک اکسون

تشک ویستر

تشک تن آسای

 


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x